DUK (Dažnai užduodami klausimai)

Prekių užsakymai yra ruošiami ir peržiūrimi darbo dienomis, tad užsakius prekę savaitgalį, prekė supakuota ir išsiųsta bus pirmadienį.

Mūsų parduodamos prekės yra iš ekspozicijų arba naudotos. Prieš parduodant prekes, visos yra kruopščiai patikrinamos. Tačiau, jei pasitaikė prekė su defektu ar brokuota, per 30 dienų nuo siuntimo gavimo, turite galimybę kreiptis į mus ir prekę pakeisime į kitą tokią pačią, arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Prekėms yra taikoma 30 dienų grąžinimo garantija, tačiau grąžinama tuo atveju jei prekė yra su defektu, brokuota ir jos neįmanoma naudoti buityje. Jei prekė yra veikianti, tačiau jūs persigalvojote, tokiu atveju prekės nėra grąžinamos.

Nes daugumos prekių dėžutės yra jau bent kartą išpakuotos patikrinimui arba prekės dėžutė gali turėti palankstymų. Prekės yra naudotos (tačiau puikios būklės) arba iš ekspozicijų.

Taip, visų prekių kainos mūsų internetinėje parduotuvėje nurodytos su PVM.

Taip.

Numatomas prekių pristatymo laikas 2-7 d.d. nuo apmokėjimo gavimo. Arba galite atvykti tiesiogiai į mūsų parduotuvę ir atsiimti prekes jums patogiu laiku.

Pristatymas DPD kurjeriu į namus, biurą ar ofisą.
Atsiėmimas fizinėje parduotuvėje adresu: Paneriškių g. 5, Vilnius, 5.2 sandėlyje.
Pristatymas į nurodytą DPD paštomatą.

Taip, atsiimti prekę/es galite atvykę adresu: Paneriškių g. 5, Vilnius, 5,2 sandėlyje, darbo valandomis (I–IV 09:00–19:00, V-VI 9:00-17:00).

Prašome užpildyti grąžinimo formą.

Jei turite klausimų (išskyrus DUK), rašykite elektroniniu paštu: info@elektronikostaskas.eu arba skambinkite telefonu +37060353753 darbo valandomis (I–IV 09:00–19:00, V-VI 9:00-17:00).
©2022, UAB “Supportive Electronic Service”. Visos teisės saugomos